"יוזמים עתיד"

תכנית לפיתוח תפיסת עולם יזמית בקרב בני נוער וצעירים

​הרקע
תפיסת עולם יזמית וחשיבה פרואקטיבית הן אחת מן התכונות המאפיינות יזמים ומגדילות את סיכויי הצלחתם. חשוב מאוד לדעת כי תפיסת עולם יזמית ניתנת לפיתוח וללמידה. היא כמו שריר שצריך לאמן ועם קצת הדרכה ואימון זה אפשרי. במט"י יש לנו את חדר הכושר המושלם לפיתוח שריר היזמות.

המטרה 
התכנית נועדה להדגיש בפני צעירים את החשיבות של ניהול אקטיבי והובלה של החיים לכיוונים הרצויים להם. התכנית מקנה ידע וכלים לפיתוח תפיסת עולם יזמית תוך פיתוח מיומנויות אישיות, הערכה עצמית, יצירתיות, כישורים ימיים וחיבור לדרך ולחזון האישי.

מה כוללת התכנית?
תכנית הכשרה שבמהלכה המשתתפים מפתחים תפיסת עולם יזמית וחשיבה יצירתית תוך כדי פיתוח וגיבוש רעיון, תכנית או פרויקט עסקי ובניית תכנית פעולה לקידומו ומימושו. התוכנית מסתיימת באירוע שיא ממריץ במהלכו מציג כול משתתף את תכניתו מול קהל.
משתתפי התכנית יהיו זכאים לליווי מתמשך ולהסתייע במערך השירותים הניתנים על ידי מט"י לקידום והקמת עסקים כולל ייעוץ וליווי עסקי אישי, מגוון קורסים והדרכות, בדיקת כדאיות וכתיבת תכניות עסקיות, סיוע בגיוס מימון להקמת העסק ועוד.
צרו איתנו קשר
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
קורסים, תכניות ושירותים נוספים
רוצים ללמוד, להקים עסק או לקבל הלוואה מיוחדת?
אל תסתבכו! בחרו את אחת מהאופציות ואחד היועצים שלנו יחזור אליכם.
כן, אני רוצה להמשיך להיות בקשר!
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
השותפים שלנו לדרך
מט"י ירושלים
מט"י - המרכז לטיפוח יזמות בירושלים (ע"ר) מעניק ייעוץ וליווי עסקי, מסייע בגיוס מימון לעסק ומקיים קורסים והדרכות ליזמים ולבעלי עסקים. במט"י תקבלו מענה מקצועי ומנוסה לכל ההיבטים של העסק משלב ההקמה ועד לניהול השוטף.