הקמה וניהול עסק

5934 צפיות
פתיחה: בקרוב
היקף שעות:
מספר מפגשים:
שעות המפגש:
ימי הקורס:
מיקום:
הרשמו עכשיו
פותחים עסק? מעוניינים לקדם עסק קיים?
 
הכירו את תכנית הדגל שלנו להקמה ולניהול עסקים. מדובר בקפיצת מדרגה משמעותית עבורכם, בין אם אתם שוקלים להקים עסק עצמאי, ובין אם אתם בעלי עסק המעוניינים לשפר את מיומנויות הניהול שלכם. 
 
אודות התכנית – מאפיינים ומטרות
 
עולם העסקים הינו מורכב ודינמי, ועל מנת להיכנס אליו ברגל ימין, להצליח בו ולהתקדם בתוכו, צריך לדעת כיצד להתנהל נכון עסקית. בדיוק ליעדים אלו מכוונת תכנית הקמה וניהול עסק, המקנה ידע וכלים פרקטיים, תוך התייחסות להתלבטויות ולחסמים שבהם אתם עלולים להיתקל בדרך להקמת עסק ו/או תפעולו. 
 
התכנית המופעלת מזה 28 שנים הובילה לפתיחת אלפי עסקים חדשים בירושלים. לצד הוותק והניסיון הרב, היא מתעדכנת ומותאמת לצרכים המשתנים ולחידושים המתחוללים במרחב העסקי. כל התכנים מועברים על ידי צוות יועצים ומרצים, המספק ליווי שוטף ויומיומי למגוון עסקים בירושלים וסביבתה. בנוסף למתן הידע והכלים, מט"י ירושלים היא כתובת לתמיכה ולייעוץ – תמיד כאן בשבילכם. 
 
ניסיוננו מלמד כי אם אתם מתעניינים בתכנית להקמת עסק, לבטח חולפות במחשבתכם שאלות כמו: היכן אוכל לאתר את הלקוחות שלי?  איך מנהלים את הצד הפיננסי? כיצד אפשר לצפות מראש כמה ארוויח? למי עליי לדווח? מה זה מע"מ?  כיצד עובד תהליך המכירה?  כיצד להגדיל את מאגר הלקוחות? האם הרעיון שלי כדאי מבחינה כלכלית?
במסגרת התהליך שנעבור יחד, תגלו שזהו רק חלק משאלות רבות שצריכות להישאל לפני הקפיצה למים העסקיים. אל כולן נתייחס ולכולן ניתן מענה הולם במהלך הקורס.
 
 
הנושאים הנלמדים בתכנית
התכנית תספק לכם את כל המידע הבסיסי, המעשי וההכרחי לניהול נכון של עסק. 
במהלכה משולבים מרחבי עבודה מעשיים, במסגרתם תוכלו לתרגל, ליישם ולהעמיק את הידע. 
בין תכני הלימוד נכללים הנושאים הבאים: 
• שיווק ומכירות
• ניהול פיננסי
• רשויות המס
• מודל עסקי
• אסטרטגיה שיווקית

חשוב חשוב חשוב!
במידה ואין לכם עדיין רעיון עסקי ו/או אתם עדיין מתלבטים האם נכון לכם להקים עסק, או נמצאים בצומת דרכים בעולם התעסוקה - סדנת טרום יזמות תיפתח ב- 11/4/21 , יובאו תכני מבוא של המרחב העסקי, המרחב האישי, המרחב הדיגיטלי והמרחב הפיננסי וכיצד מתמרנים ביניהם. נדון בשאלות: האם נכון לי לפתוח עסק? מה נדרש ממני? מהן המשמעויות של להיות עצמאי ברמה האישית וברמה הכלכלית? בתום הסדנה, תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם נכון לכם להיכנס לזירה העסקית. במידה וכן- ניתן להציג מועמדות לקורס הקמת עסק..
 
לרשימת הממליצים שלנו הקליקו >>> כאן 
מרצה:
לקורס הקודם לכל הקורסים לקורס הבא
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נציג שלנו יחזור אליכם בקרוב.
קורסים, תכניות ושירותים נוספים
השותפים שלנו לדרך
מט"י ירושלים
מט"י - המרכז לטיפוח יזמות בירושלים (ע"ר) מעניק ייעוץ וליווי עסקי, מסייע בגיוס מימון לעסק ומקיים קורסים והדרכות ליזמים ולבעלי עסקים. במט"י תקבלו מענה מקצועי ומנוסה לכל ההיבטים של העסק משלב ההקמה ועד לניהול השוטף.